Loading...
It is currently 19 Dec 2018, 13:08
Switch to mobile style
It is currently 19 Dec 2018, 13:08

Prvi koraci na forumu ( UPUSTVO )

Da se registrujes klikni --> OVDE
Da se prijavis klikni --> OVDE

Detaljno upustvo kako da se registrujete možete pogledati youtube video ispod

Obaveštenja

Linkovi

Dobrodošli na APB ® Community forum. Budite aktivni i pratite novine.

Download Linkovi

This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 12 posts ] 
 Zahtev za unban - Kole 
Author Message
APB ® Level 2

Online: 9d 17h 11m 22s
Drzava: Serbia (rs)
Pohvalio: 29 x
Pohvaljen: 2 x
Pol: Muško

Say Thanks to the author of the post: KoL333
Post Zahtev za unban - Kole
Server: apb pb
Nick: KoL3333 ZeMuNaC :)>+
STEAM ID/VALVE i IP: 257 STEAM_0:0:788763541
Razlog bana: ""ponasanje""
Vreme na koliko ste banovani: 2h
Vreme kada ste banovani: 15:30
Admin koji Vas je banovao: Milance :D

Komentar: Ludi je pitao gde da ide na sta mu je neki lik odgovorio da ide "u pizdu materinu" , ja sam dva puta u chat napisao ovako prvi put " axaxaxaxaxa" drugi put " axaxaxaaxaaxaxaxaxa" , posle cega sam dobio gag od milana , posle toga je milance napisao zelenim slovima nekom liku koji ga je smarao "ja sam head admin" "jebo ga ti" kada mi je gag istekao (2 minuta) napisao sam milancetu sledece "gagujes me iz kompleksa , i 1min nakon toga psujes zelenim slovima i sebe nazivas head adminom" nakon ovoga sam dobio ban
ja sam se lepo dogovorio sa Stefanom da kupim imunitet kako se ovakve stvari , odnosno lecenje kompleksa ,ne bi desavale , ali eto iz nekog razloga mi je taj isti placen imunitet skinut kako mi je stefan rekao zbog toga sto su se zalili na ponasanje , a to je ustvari zbog toga da bi krkan mogao da me gaguja sta god da napisem , isti taj krkan me je docekao , kada sam se vratio sa mora pre 3 dana , i cim me video napisao , "e kole skinut ti je imunitet"

Demo: https://www.sendspace.com/file/clvww6
SS: /

07 Jul 2016, 15:49
Profile
Banned

Banned user
Online: 15d 4h 5m 56s
Pohvalio: 18 x
Pohvaljen: 57 x

Say Thanks to the author of the post: TB'87 Zemunac
Post Re: Zahtev za unban - Kole
Do tu skoro si bio admin i sve super a sad se smejes kada neko otera admina u pi**u materinu????? Dvolicnost pod broj 1. a pod broj 2.ne zelim da s enko smeje adminima dok sam ja na ovom comm.
Gag si dobio opravdano, a tek tvoja izjava e tu si napravio gresku.
KAKAV BRE KOMPLEKS? JESI TI BRE NORMALAN? Ti stvarno treba da pogledas glavu malo. Zbog tvog bezobrazluka dobijas ban za stalno. Konsultovao sam se sa drugim adminima da znas da nije samo moja odluka. Dovidjenja. Dosta smo trpeli tvoja sra*a.

Show/Hide Signature

07 Jul 2016, 16:02
Profile
Head @ PB Admins

Online: 64d 18h 41m 31s
Pohvalio: 57 x
Pohvaljen: 42 x

Facebook:Facebook
Say Thanks to the author of the post: ZoRO
Ja sam ti licno skinuo imunitet da bi admini mogli da te gaguju i banuju ako bude bilo potrebno zbog tvog bezobraznog ponasanja. Sta ti hoces, da vredjas druge i da ti niko nista ne moze :lol

07 Jul 2016, 16:04
Profile
APB ® Level 2

Kao prvo ja se nisam smejao ludom , moze da se kaze da se njemu smejem kad nmp nesto ispadne bot promasi sa 5 m i tako ali ne ovako konkretno kad neki klinac napise idi u pm.
Kao drugo ne znas definiciju dvolicnosti , ja sam sa ludim i kao admin imao raznih svadja i prepirki tako da ne znam kako sam ja to dvolican.

Tako da vrlo lose smisljas izgovore

Sad ne znam gde sam pogresio u izjavi , jer ja head admina koji psuje zelenim slovima na ovom serveru nisam video nikada iskreno

Eto i ti sad mene vredjas kazes mi da POGLEDAM glavu :(

I sad od jednom stalnom igracu (duze sam na comm od tebe) sa stalnim placenim vipom se produzava ban od 2h za stalno i jos govoris o tome kako si se konsultovao sa ostalim admina , pa ajde nek iznesu ovde ti admini svoje misljenje nek pokazu kakvi su ljudi , dal zele da budem banovan zbog moje igre ili zbog toga sto sam bezobrazan

Zoro krkana sam zaklao i napisao kao xaxaxaxa kolji kolji itd , kao i svi sto pisu ( znaci svi su bezobrazni) posle toga je on rekao bice ti skinut imunitet i eto zbog cega si ti meni skinuo imunitete , nek se proveri na logovima dal sam psovao sa imunitetom bar jednom , a evo milance jednom danas zelenim xaxaxa

Jedino sto mogu da kazem da vredjam nekoga , na primer gagovao me jala juce jer sam mu rekao " jednom bot uvek bot" okej kontam kao nekome smeta bot nekome ne smeta , ali nije problem necu pricati nekome ko smeta , nisam takav , koliko sam puta samo skrilexu rekao da je bot , araru amku itd , pa oni meni kazu isto i sta je problem tu ? Tako da okej zoro ako je bot za tebe uvreda nema problema izvinjavam se

07 Jul 2016, 16:24
Profile
Banned

Banned user

Jeste, tacno tako je bilo. Ludi je poginuo u rundi pre tebe i onda mu se ti smejes nakon 2 minuta tj.tacnije, odmah nakon sto je onaj momak poslao Ludog u pm. Nemoj da lazes, a kad lazes bar neka bude uverljivo. Ti da se smejes dok psuje neko admina? Nece moci. Imali smo i Ludi i ja prepirke i svadje ali ga smatram za drugara i necu da cutim kad se neko tako ponasa prema njemu.

Druga stvar. Kako sam usao na server, jos nisam ni ekipu odabrao ti si napisao "znaci rasturam" ukazujuci na onaj moj bind a zatim "znaci zaklan sam" ukazujuci na klanje od pre neki dan, nzm tacno. Koja je poenta da odmah "peckas" iz cista mira? Jesam ja trebao da napisem mozda "znaci skinut ti je admin, znaci nisi dovoljno dobar za nas, znaci ovo-ono..."? Ne spustam se na taj nivo.

Rekao sam ti da pogledas glavu jer mi je dosta vise tvog ponasanja i da stalno pricas da ja imam nekakve komplekse ili sta vec. Zbog takvog ponasanja ti je i skinut admin, a ovo ti nije prvi ban.

Lepo si ovo rekao "a Milance jednom danas zelenim (opsovao)". Jeste, desilo se. Al JEDNOM! I sam si tako rekao :D

U pravu si, neces vise nikom pricati jer neces uci na server. Caos

Show/Hide Signature

07 Jul 2016, 16:33
Profile
APB ® Level 2

Stvarno strasno sta si sada napisao , da se ja smejem ludom zato sto je umro pre mene , Bog ti pomogao , jos govoris da lazem ... zasto me ludi nije gagovao ako mu smeta ? to je kompleks cist

jeste istina da sam te tu peckao zbog toga sto si pre toga 3-4 puta spamovao sa bindovani /me ZeMuN pa sam ja napisao tvoj drugi bind xaxaxa , kazes ne spustas se na taj nivo a pre godinu dana mi psovao majku x puta xaxaxaa smesno , skec

druga stvar to da nikad ne psujes i da ti je danas prvi put je NOTORNA LAZ , jer sam bio prisutan kad si psovao bar 10 puta

Znaci sto se tice bana zelim da se izjasne owneri i headovi u ovoj temi , mislim da zasluzujem zbog zbog svog staza na serveru , a ne ovako da se rastajemo zbog milanove ispod prosecne inteligencije

07 Jul 2016, 16:41
Profile
Banned

Banned user

Gle ga, i dalje vredjas. Ja kazem da si se smejao ludom kad ga je ovaj opsovao. Ti ni ne znas sta je kompleks. Hajde na chatu objasni sta je to, slobodno :D
Pre godinu dana, lepo si to rekao, kaznjen sam tad, ponovio nisam taj postupak jer sam prevazisao to i tebe uopsteno.
Molim SS za psovanje. Nikakav problem, samo SS daj :D
Head se i izjasnjava, ti si od mene dobio ban a ne od njih.
Ispod prosecna inteligencija? Hah, samo cu da se nasmejem, necu cak ni da ti odgovaram, ne bih da se zaglupljujem spustanjem na nivo prepucavanja. :D
Sve u svemu interesantan si ti decko, podsecas me na penzionere. Tako se i oni hvale sa svojih 70 i kusur godinaa nemaju nista od toga, a ti se hvalis stazom. Samo ima jedna mala razlika izmedju mog i tvog staza na ovom comm. Ja sam svoj staz usmerio ka unapredjenju, a ti? Ja sam dogurao do head admina a ti do skinutog admina. Hm, svaka cast. E taj kompleks ja imam, sto ne mogu da budem kao ti pa da se ne trudim i da ne napredujem. Smeh

Show/Hide Signature

07 Jul 2016, 16:49
Profile
Head @ PB Admins

Online: 64d 18h 41m 31s
Pohvalio: 57 x
Pohvaljen: 42 x

Say Thanks to the author of the post: ZoRO
E ovako,

nece vise niko da se izjasnjava jer nema potrebe. Pokazao si svoje lice vise puta, smaras, vredjas i cackas druge na razne nacine samo da bi ih iznervirao. Kazes milanu da je "ispod prosecne inteligencije", jel si ti normalan? Tacno je sto kazes da si duze od milana na serveru, ali nisi od mene i od jos par admina i nemas postovanja prema nama, prema meni nemoras, nisi niti ces. Koliko puta si bio banovan na 120 minuta? Koliko puta ti je skidan admin zbog bahatog ponasanja? I nemoj da lazes da nisi nikad psovao na serveru, jer jesi, ali dosta o tome.
Koliko puta si doso na server i cim me ugledas odmah pocnes da bockas 'gde ti je dupli skok zoro' 'idi zalise zoro na forumu za dupli' 'zoki zaklan si' 'zoki kad ces da mi vratis one neonkice' ti si covek opsednut klanjem i provokacijom, nisi normalan. Toliko od mene.

Konacnu odluku ce doneti owner-i

07 Jul 2016, 17:16
Profile
APB ® Level 5

Online: 234d 20h 46m 3s
Pohvalio: 42 x
Pohvaljen: 196 x

Say Thanks to the author of the post: APB | madmarko
Kole, opet se ti svadjas sa adminima. Ok, mozda si bio u pravu, naravno da je van pameti gagovati nekog za psovanje pa posle toga psovati, ali ne radis na pravi nacin. Milan opsovao? I sta si ti uradio? Svadjao se sa njim dok nisi dobio gag i ban na 120? Pa ako si ga dobio, sta se svadjas? Kada god opsuje, slikaj, postavi u zalbama na radi admina, mi sve gledamo, barem ja, ko vise puta pogresi bice kaznjen i to je to, naravno necu skidati admina nekom zbog samo jedne psovke, ali posle par ss-ova gde se vidi da neki admin psuje naravno da ce izgubiti tu poziciju. E sada, ti to znas, ja sam to tebi vec rekao, da cutis i kuliras na serveru, ako primetis neke nepravilnosti prilozis demo i ss od toga, i nastavis da cutis i uzivas. Ako neces javno, mozes i meni proslediti taj demo i ss, ostaces anoniman.

Milane, jesi u pravu da nije u redu sto te je nazvao kompleksasem i ispod prosecno inteligentnim, ali vatra se rasplamsala i napisali ste svasta jedno drugom, ban je zbog smejanja bio preteran i to si uradio zbog netrepeljivosti prema koletu od ranije, ali uvrsticemo u taj ban ovo njegovo ponasanje sa foruma iz ovog unban zahteva pa da i kazemo da je opravdan.

Kole, tebi je inace ovo zadnja opomena pred ban, stalni. Da je neko drugi u pitanju, dobio bi vec taj ban stalni za vredjanje Milana ovde u ovom unban zahtevu, ali ti si dugo ovde i tu i tamo si pomogao community-ju, pa cu ti oprostiti i ovoga puta.

ALI, smiri se. Nema vise provociranja, nema vise zezanja. Ako si sa nekim dobar, naravno, ok, nije problem, zezaj se sa njim, ali ako nisi na dobroj lopti sa Milanom i Zorom, nema sta da im pises. Sa njima dvojicom ocigledno nisi u dobrim odnosima, sto ih provociras? Kada ce da vrate klanje, bindujes njihove reci itd itd... To je cisto provociranje, iz toga proizilazi gag, ti zapocnes tu svadju pa bude i bana, i evo do cega dodje. Znaci ne provociraj, sa onima kojima nisi dobar nemoj ih dirati. A naravno znam te dosta dugo, i znam da kao dete umes da provociras, i da nerviras ponekada plus uz to sto umes da lazes. Npr ja znam da je tebe Zoro zaklao dosta vise puta nego sto si ti njega, i kada ti kazes da si bolji od Zora u tome, naravno da se zgadis svima i gledaju te drugim ocima. I jos kada pocnes da provociras, eto ti belaja.

Ovaj ban od 120 ti ga neka, kontam da je do sada i istekao, rekao sam sledeci put sta ce biti, dobijas stalni ban ako te vidim ovde zbog psovanja ili vredjanja, ili zbog podstekavanja vredjanja nebitno, a ti ako imas neki problem sa nekim adminom, da te kinji ili sta vec, ss demo prilozi i nece biti problema.

:lock

Show/Hide Signature

07 Jul 2016, 18:00
Profile
Owner

Online: 222d 4h 58m 29s
Pohvalio: 101 x
Pohvaljen: 178 x

Say Thanks to the author of the post: ^vip^
I ja da se nadovezem u par reci. Kol333 koliko si ti tu dugo samo si drkao ljude, prvog mene a verujem da i sam nisi svestan kako. Ako trazis owneri da ti odgovore, pa odgovorice. Ne branim nikoga, svako je kriv za svoje postupke. Znas i sam da nikada nisam stajao na nicinoj strani vec gledao realnost i uvek cu. Sa tobom sam uvek imao problema sto se tice rada, dogovora, pricanja i druzenja sa drugim adminima. Uvek sam dobijao zalbe i primedbe pa cak i u par navrata kada sam usao na server i mene si krenuo drkati sa tim tvojim jo men fazonima. Jeste, mene to ne dotice ni 0,00xxx1 posto, jer me bas zabole tvoje misljenje. Ali naravno drugi koji su na serveru gledaju ispostovati tebe kao i druge. Ali sa tobom se jednostavno nije moglo zato si i ostao bez admina na zalost jer si bio ok admin kao znanje admina. Medjutim, ako se mene pita ne bih imao nista protiv sta god milan donese u ovoj odluci. Tako da cu ovome dati puno pravo da milan odluci sta god zeli. A na tebi je da li ces ti zeleti da mu se izvinis, da li zelis i dalje biti sa nama itd itd. Ovo ti pisem krajnje drugaraki da znas kako se treba ponasati. Ne moze majmun trpeti vecito majmuna. Za sve ima granica. Jbg ti za granicu izgleda ne znas. E pa ako te necemo mi nauciti, naucices sam kada ti se obije nesto vece o glavu. A veruj mi to nije nikako dobro. Toliko od mene pa ti sad vidi ;) I samo da kazem dobar si decko samo izgleda te zezancije ne znas da ogranicis i one znaju skupo nekad da kostaju. Ovo ti kazem kao prijatelju i coveku. Moras da se promenis, imas dovoljno godina ;) Sve najbolje :)

Show/Hide Signature

08 Jul 2016, 08:21
Profile
APB ® Level 4

Online: 12d 18h 56m 1s
Drzava: Bosnia and Herzegowina (ba)
Pohvalio: 21 x
Pohvaljen: 100 x

Say Thanks to the author of the post: Krkan -.-'
Hahhaa, krkan te gaguje bez razloga, dok si imao imunitet nisi dao gledati u sebe.
Zaklao si me, istina, ali ono spamovanje siso,siso,itd i dalje imam u cstrike folderu sry :)
Mnogo se pravis pametan u zadnje vrjeme.
Zna Marko sta sam napisao prije 2 mjeseca,i dalje stojim iza toga
Kolko god dugo da si ovdje ne zasluzujes "postovanje" koje dobivas.
Eh sad da se dohvatim tog "lijecenja kompleksa"
Kao prvo, na tebi ne treba lijeciti komplekse, jer nije zanimljjivo sekunde.
I nije te stid da se usporedjujes sa milanom.
Ne kontam jel razmisljas uopste? Milan jeste imao ispade, ali su oni stari par godina, a tvoje ponasanje je iz dana u dan sve gore.
I ovo "jebiga" nije nista posebno licno.
Moramo biti ozbiljni ali ne treba do neukusnosti, ici.
Toliko od mene :*

Show/Hide Signature

08 Jul 2016, 10:09
Profile
Banned

Banned user

Evo otkljucao sam temu. Imas vremena do 22h veceras da napises izvinjenje meni i svima koje si provocirao i vredjao. Ali pre svega meni ili ti ban ostaje. Toliko od mene. Bilo koji pokusaj rasprave bice kaznjen tvojim izbacivanjem iz comm. i naravno banovanjem kako na serveru tako i na forumu.
Eto, imas priliku da izgladis stvar, samo da vidis da nisu nikakvi kompleksi u pitanju ili sta vec i da nemam pik na tebe.

Vreme je isteklo, ti se nisi oglasio. Ban ostaje. Dovidjenja.

Show/Hide Signature

08 Jul 2016, 12:00
Profile
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 12 posts ]